SK Slaný – Slavoj Kladno    2 : 1   (1 : 1)

KUHN           PROVAZNÍK         KUBA          JEŽEK

PLEVÁK         HRUBIK       TAUŠ         VOLF

MRŠTINA                GALBAVÝ

Střídali:   78.min. – PlevákaČABLÍK

88.min. -  Galbavého  ŠINDLER       Připr: Přerovský,Šaroch

V dalším mistr.utkání se čekal pohledný fotbal a více branek, neboť obě mužstva vyznávají spíše ofenzívu před defenzívou. Očekávání bylo naplněno tak z poloviny. Oboustranně pěkný fotbal se hrál, jen branek mělo být vzhledem k šancím více. Už ve 4.min. se po kombinaci s Galbavým  řítil sám na brankáře Tauš, ale dal těsně vedle. Dál jsme dobývali branku soupeře, branku jsme i vstřelili, jenže do vlastní sítě. V 17.min. Kuhn špatně rozehrál tr.kop u postranní čáry a dlouhý pas na útočníka tečoval Kuba podle vybíhajícího Scheinera tak, že míč se odrazil od tyče do branky 0 : 1. Vlastní branka nás nesrazila do kolen a ve 22.min. po pěkné kombinaci s Galbavým uvolnil Tauš Pleváka, který v situaci sám na brankáře dal těsně vedle. Ve 25.min. jsme měli štěstí, když Scheiner podběhl dlouhý míč a Tyburec z úhlu netrefil opuštěnou branku. Ve 38.min. přišlo zasloužené vyrovnání. Po kombinaci s Mrštinou poslal Galbavý do šance Tauše a ten se tentokrát nemýlil 1 : 1. V poslední minutě měly oba týmy po šanci. Nejprve mířil kladenský Hroneš nad a poté střelu Hrubika nadvakrát likvidoval soupeřův gólman před dobíhajícím Mrštinou. Druhý poločas jsme začali velkým náporem. Ve 46.min. minul před pok.územím brankář Douša míč, jenže Tauš míč nestačil dopravit do opuštěné branky. Dvě minuty nato po kombinaci s útočníky byl v šanci Volf, ale zblízka dal jen do náruče gólmana. Neuplynula ani minuta a soupeř zastavil Galbavého průnik mezi třemi obránci jen faulem. Následnou penaltu bezpečně proměnil Tauš ve vedoucí branku 2 : 1. Slavoj se po obdržené brance vrhl do útoku a čtvrt hodiny měl poměrně velkou převahu. Prosazoval se však jen po tr.kopech, které perfektně zahrával Tyburec. Nejprve v 56.min. zasahoval v poslední chvíli Scheiner a minutu nato opět po tr.kopu dal soupeřův stoper dorážku těsně vedle. Tlak vyvrcholil v 66.minutě, když po centru vybíhající Scheiner smetl hlavičkujícího Kosoru a kopala se penalta. Při té se vyznamenal Scheiner a Tyburcovu penaltu kryl a napravil tak svoje zaváhání. Chycený míč hned rozehrál a Mrština se v brejku řítil sám na gólmana. Míč však šel vedle tyče. Hra se vyrovnala a branku na kopačce jsme měli opět my. V 79.min. hned po příchodu na plac uvolnil Mrština Čablíka, ale i jeho střela v jasné šanci minula branku. Vítězství jsme si do konce zápasu již pohlídali. V pěkném utkání jsme zaslouženě zvítězili. Měli jsme více šancí, ale pokud by za stavu 0 : 1 proměnil Tyburec svou šanci, utkání bychom otáčeli těžko. Výborný výkon a spolupráci předvedli TaušGalbavým, solidní výkon podala tentokrát celá obrana ve které si vede překvapivě dobře na místě předstopera Provazník.