Slavoj Kladno -  SK Slaný    1 : 1  (0 : 0)

KUHN             ČABLIK           KUBA       ŠINDLER

GALBAVÝ      MRŠTINA     TAUŠ         HRUBIK

ŠVÁSTA           PLEVÁK

Stř: 55.min VOLF za ŠVÁSTU

65.min PEŠKA za zraněného Šindlera

Připr: SCHEINER,DUDÁČEK,KOKEŠ

V utkání se soupeřem,který hodně branek dal i obdržel,byla obranná činnost popelkou na obou stranách. Domácí začali náporem a už v 11.min. musel Šaroch  mařit jejich šanci. Ve 13.min. po tr.kopu vykopával na brankové čáře Kuhn. Hned z protiútoku unikl Švásta a jeho vyraženou střelu poslal Galbavý bombou pod břevno,jenže domácí brankář bravurním zákrokem dostal míč na roh. V 19.min. si Šaroch opět poradil s domácím útočníkem v šanci. Tr.kop Hrubika ve 24.minutě likvidoval domácí brankář nadvakrát před dobíhajícím Čablikem. Poslední šanci jsme měli ve 36.min.,kdy si Švásta nepokryl míč a obránce mu ho ukopl! I nástup do druhého poločasu měli lepší domácí. Po 5 minutách zasahoval Šaroch a šanci zlikvidoval. V 58.min. střelu Pleváka dostal domácí brankář na roh. V 60.min. byl před pok.územím faulován Mrština,ale přesto stačil poslat do šance Galbavého. Rozhodčí mu však výhodu nenechal. K tr.kopu se postavil Hrubik a přesnou střelou přes zeď strhl vedení na naší stranu  0 : 1 . O tři minuty později kopal Tauš tr.kop na nabíhajícího Čablika,jenže jeho gól neplatil pro ofsajd. V 70.min. bylo vyrovnáno. Při průniku Galbavého se dopředu vytáhl Kuba a po výkopu brankáře chyběl vzadu. A když ani Čablik nedokázal zamezit brejku útočníka až z půlící čáry do našeho pok.území,ten mohl svou šanci pohodlně proměnit 1 : 1. Snaha obou týmů o vítěznou branku vyšla naprázdno a tak si mužstva rozdělila po bodu.