SK Slaný – Esta Oráčov       2 : 1  (0 : 0)

KUHN             JEŽEK            KUBA       ŠINDLER

GALBAVÝ         HRUBIK         ČABLÍK       TAUŠ

ŠVÁSTA           PLEVÁK

Střídali: 46.min – MRŠTINA za zraněného Ježka

65.min. KOKEŠ za Švástu

71.min VOLF za Hrubika

Připraveni: SCHEINER,DUDÁČEK

Povinnost získat body v domácím prostředí jsme splnili, ale bylo to vítězství vůle.

První střelu na branku vyslal v 6.min. Švásta –nad. Pak nás hosté dostali pod tlak,kopali několik rohů a také dlouhé auty nám dělaly problémy. Teprve ve 25.min. po tr.kopu Hrubika střílel Tauš těsně vedle. Velkou šanci jsme měli ve 40.min.,kdy Tauš prošel po levé straně a brankář musel nadvakrát likvidovat míč na brankové čáře. Do druhého poločasu nastoupil místo zraněného Ježka Mrština a už ve 47.min. vystřihl po rohu pěkné nůžky přes hlavu-míč skončil vedle tyče. V 54.min. prošel přes půl hřiště Tauš,uvolnil v pok.území Švástu,který sám proti brankáři jen nastřelil jeho nohu! A tak gól padl na druhé straně. Po centru od rohového praporku jsme neuhlídali útočníka hostí a bylo to 0 : 1 . Minutu na to měl na hlavě vyrovnání Tauš,jenže po centru Šindlera hlavičkoval z metru jen do rukou brankáře. V 64.min. střílel Hrubik a Mrštinův skluz přišel pozdě. V 70.min. měli hosté 100% tutovku. Jenže Šaroch nešel před soupeřovým útočníkem na zem a tak jeho přehození šlo i přes břevno! Po této šanci jsme si vytvořili tlak,který jsme zúročili v 76.min. Po závaru v pok.území střílel Plevák do brankáře,  vyražený míč se snažil dostat do branky Galbavý,ale povedlo se to až Volfovi,který zblízka vyrovnal na 1 : 1. V 82.min. pustil Čablik do našeho velkého vápna soupeře,fauloval ho,ale rozhodčí nechal výhodu,kterou útočník neproměnil a Šaroch mu míč bleskově odebral. V 88.min. se do ostřelování branky zapojila snad polovina mužstva. Po centru Galbavého střílel Tauš do obránce,Kokeš míč špatně trefil,Plevák napálil břevno,Volfovu dorážku obránci zablokovali ,ale jen ke Kubovi,který konečně propálil vše, co mu stálo v cestě  2 : 1. Pak jsme jen čekali,až odpíská rozhodčí konec. Po nevýrazném prvním poločase jsme se ve druhém výrazně zlepšili a tlak v posledních 20 minutách byl opravdu veliký! Výborně zahrála trojice záložníků Mrština,Tauš a Galbavý,kteří svým pohybem rozhýbali celé mužstvo a dotáhli ho k vítězství !!!