S.Kněževes  -  SK Slaný    4 : 3  (1 : 1)

KUHN             JEŽEK            KUBA       ŠINDLER

TAUŠ         HRUBIK         ČABLÍK       VOLF

ŠVÁSTA           GALBAVÝ

Stř: 52.min KOKEŠ za zraněného Čablika      Připr: SCHEINER

75.min DUDÁČEK za Hrubika

85.min. PEŠKA za Volfa

Když jsme po příjezdu k dalšímu mistr.utkání do Kněževse, zahlédli rozhodčího Prislupského, bylo nám jasné, že tentokrát dostane fair play na frak - nemýlili jsme se. Utkání začalo naším náporem a už ve 2.min. nebezpečně střílel Tauš, brankář nadvakrát zachránil před dobíhajícím Volfem. Ve 4.min. byl v pok.území stažen Švásta, ale rozhodčí Urbánek na pokyn pomezního P. vytáhl faul před vápno! Tr.kop poslal Volf o pár centimetrů kolem šibenice. V 18.min. nabídl míč soupeři Hrubik, ale útočník z velkého vápna vysoko přestřelil. Ve 20.min. po rohu Tauše hlavičkoval na zadní tyči Šindler, ale trefil před sebou jen hlavu obránce. Dál jsme pokračovali v nátlakové hře, kterou domácí zastavovali jen za cenu faulů. Ve 25.min. zahrával tr.kop Hrubik, jenže míč proletěl těsně vedle. Ve 28.min. jsme předvedli perfektní akci. Šaroch rozehrál na Volfa, ten prodloužil po lajně Galbavému, který únik zakončil perfektní přihrávkou Hrubikovi. Jeho umístěná střela přes celou branku znamenala naše vedení 0 : 1. Minutu na to poslal Tauš do tutovky Galbavého, který chtěl přehodit vyběhnuvšího brankáře, což se mu bohužel nepovedlo. Ve 32.min. běželi Švásta s Čablíkem na jednoho obránce. Přestože volil Švásta kličku, míč se odrazil k Čablíkovi, jenže ten si ho nechal nepochopitelně na penaltě ukopnout obráncem! Z následujícího rohu Volfa hlavičkoval Kuba nikým neatakován zblízka nad. A tak jsme byli potrestáni. Po tr.kopu a dvou hlavičkách domácí vyrovnali na 1 : 1  ve 37.minutě. Ve 42. tr.kop Hrubika do šibenice domácí brankář zázračně vyrazil na roh. Do druhého poločasu jsme šli s cílem vstřelit branku a odvézt si 3 body. Jenže už ve 47.min.jsme poznali,že nehrajeme jen proti soupeři!!! Útočník v běžeckém souboji s Ježkem spadl v rohu pok.území, Ježka nemilosrdně skopl a přestože míč byl jinde, rozhodčí odpískal faul. Na pokyn zuřivě mávajícího pomezního P. se nepochopitelně kopala penalta! Šaroch vystihl směr, ale střelu jen tečoval za tyč 2 : 1. O 5 minut později jsme si nepohlídali roh na bližší tyč a stav byl   3 : 1. Přesto jsme se nesložili a v 60.min.po rohu Tauše snížil Švásta na 3 : 2. Soupeře jsme dostali pod tlak, který domácí narušili jen několika brejky. Při jednom z nich přímo před zraky pomezního P. inkasoval Šindler úder pěstí do obličeje od unikajícího útočníka. V 74.min. se domácím povedla rychlá akce zakončená střelou do šibenice 4 : 2. V 78.min. po faulu na Kokeše snížil z penalty Tauš na 4 : 3 a náš tlak pokračoval. V 83.min. centr Galbavého srazil domácí obránce v pok..území rukou bez povšimnutí rozhodčího, v 85. střílel Kuba těsně vedle. V 88.min. Ježek trefil z 10 metrů brankáře a v poslední minutě šel Švásta zleva sám na brankáře, ale místo umístěné střely volil bombu, která trefila jen boční síť! Přes velmi dobrý výkon a hru jsme odjížděli bez bodů. “Rozhodčí si svou odměnu pod dohledem delegáta zasloužili, ale ruku jsem si mohl podat jen s druhým asistentem Hamšíkem (hrál i v Dukle Slaný)“.