KUHN             JEŽEK            KUBA       ŠINDLER

MRŠTINA         HRUBIK         ČABLÍK       TAUŠ

ŠVÁSTA           PLEVÁK

Střídali: 68.min.  GALBAVÝ za Hrubika

80.min. KOKEŠ za Čablíka

Připraveni: SCHEINER,PEŠKA,DUDÁČEK,VOLF

Potvrdit dobrý výkon ze Slovanu Kladno vítězstvím a ziskem tří bodů v domácím prostředí se nám nepovedlo. Nutno podotknout,že jsme se o ně připravili sami. Už v 10.min. po centru Hrubika měl 100% tutovku na zadní tyči Tauš,ale míč mu nepochopitelně projel pod nohou a skončil těsně vedle tyče! V 18.min. po tr.kopu Ježka se dostal k odraženému míči Hrubik a jeho technická střela kolem strnulého brankáře skončila na tyči. Hosté od začátku dokazovali,že si přijeli pro bod. Pokoušeli se o brejky a tak musel několikrát zasahovat Šaroch odkopem ještě před pok.územím. Ve 23.min. po pasu Hrubika v šanci Čablík,ale mířil vedle.  Minutu nato musel Šaroch likvidovat vyběhnutím samostatný nájezd.  V další minutě se prokličkoval do vápna Švásta,byl při střele faulován a tak  míč skončil v náručí brankáře. Ve 31.min. pálil z 20 metrů Tauš,ale brankář dostal bravurním zákrokem míč na roh. Ve 38.min. jsme se radovali. HRUBIK nasadil z 25 metrů ke střele a s pomocí teče od zad Čablíka se míč snesl přes brankáře do šibenice 1 : 0. I druhý poločas jsme začali náporem. V 60.min. unikl Švásta po křídle, ale zblízka mířil vedle. V 63.min. nasadil ke střele Kuba,míč před brankářem skočil a od jeho ramena se odrazil nad břevno. O minutu později prostrčil Tauš míč do uličky mezi obránci Plevákovi,jenže jeho gól neplatil pro ofsajd. V 70.min. se vydal na výlet Ježek,uvolnil na křídle Pleváka,který poslal míč do malého vápna na nabíhajícího Čablika. Ten však míč do branky snad ze dvou metrů nedostal !!! V 74.min. zahrozili hosté brejkem,ale střela z úhlu minula Šarochovu branku. Hosté začali riskovat,otevřeli hru čehož jsme využívali k brejkům. Ty se rodily jako na běžícím páse stejně jako jejich zahazování! V 72.min. v situaci dva na jednoho střílí Švásta zblízka vedle. V 75.min. prošel Mrština přes posledního obránce,ale mířil nad. Z protiútoku musel na poslední chvíli zasahovat Šaroch odkopem do rohu. Po jeho zahrání měli hosté jedinou velkou šanci,ale hlavička šla těsně vedle naší šibenice. V 87.min. v brejku Kokeš se Švástou,jenže Švásta opět netrefil branku. Z protiútoku vznikl zmatek v našem pok. území, Mrština váhal s odkopem tak dlouho až uklouzl a míče se zmocnil soupeř. Jeho umístěnou střelu Šaroch stačil zblokovat jenže odražený míč trefil ruku Šindlera a kopala se penalta. Tu Šaroch vyrazil,ale vzhledem k tomu,že všichni naši hráči již rezignovali a nedobíhali,umožnili střelci míč v pohodě zpracovat a dát vedle ležícího brankáře do prázdné branky 1 : 1.  A tak přes celkem velmi dobrý výkon jsme se o vítězství připravili svou střeleckou nemohoucností!!!                                       R.Tauš