Slovan  KLADNO  - SK  SLANÝ  0 :2  (  0 : 2  )

Kuhn    Ježek   Kuba   Šindler

Mrština  Hrubik  Čablik   Tauš

Plevák  Švásta

Střídaní :

56 min. Volf za Hrubika

75 min.  Kokeš za Pleváka

89 min. Rosnnberg za Mrštinu

Připraveni : Scheiner, Svatoš, Vacovský ,Peška,

Po nevydařeném domácím utkání s Pavlíkovem jsme jeli bodovat na Slovan. Již v 5 minutě musel Šaroch likvidovat 100 % tutovku domácích. Byla to jejich největší šance za celý zápas.V 11 minutě byl zkosen po průniku ve vápně Tauš- rozhodčí nic. Ve 12 minutě po uličce Tauše dal gól Čablik, ale byl tam nepochopitelně odpískán ofsajd. Ve 20 minutě po střele Hrubika dorážel hlavou Šindler –těsně vedle. V dalších 5 minutách se dostali do pozice sám proti gólmanovi naší obaja útočníci, ale skončilo to jenom jeho nastřelením. Ve 36 minutě se měnilo skóre. Po faulu na Pleváka kopal trestní kop Hrubik přesně k tyči a vedli jsme 1 : 0. Ke konci poločasu jsme měli drtivý tlak. 38´ střela Hrubika –nad.  40´ provedl brejk Plevák, nahrává Švástovi- ten zakončuje nad branku. 41´Tauš posílá do uličky Hrubika, který míč špatně zpracoval a brankář mu míč skluzem ukopl. Ve 45minutě kopal Mrština přetažený roh a Šindler „angličanem “  od břevna zavěsil. 2 : 0.

Celý druhý poločas se domácí snažili o zkorigování výsledku, ale k šanci se dostali až v 85 minutě. Šaroch však střelu v pohodě chytil. V 90 minutě pomohlo domácím břevno po dorážce střely z TK. Z naší strany opět pro ofsajd nebyl  uznán gól Volfovi a ani mnoho dalších brejkových situaci jsem dobře nevyřešili a tak se skóre neměnilo.              Mužstvo konečně předvedlo velmi dobrý výkon teměř v celém utkání. Potěšila především výrazně zlepšená hra obou útočníků. Jen branek mělo být alespoň pět.