Pavlíkov  -   SK Slaný    3 : 2  (2 : 1)

KUHN           PŘEROVSKÝ         KUBA          JEŽEK

KOKEŠ      HRUBIK      MRŠTINA       PLEVÁK

ČABLÍK                 GALBAVÝ

Střídali:  46.min. za Pleváka  LANDVOJTOVIČ

72.min. za Kuhna  DUDÁČEK

85.min. za Kokeše  CIMRMAN

Bez Šindlera a Tauše s dorostenci na lavici jsme odjížděli k dalšímu mistr.utkání na hřiště sestupem ohroženého Pavlíkova. Utkání pro nás začalo příznivě. Hned od úvodu jsme domácí zatlačili do obrany. Patička Čablíka ve 2.min. po průniku Galbavého se neujala, ale po spolupráci s Hrubikem se uvolnil v pok.území Mrština a jeho ideální centr poslal Čablík do sítě 0 : 1 . Dál jsme ovládali hru a zdálo se, že je jen otázkou času, kdy přidáme další branky. Bohužel na hřišti začali úřadovat muži v černém. Domácí přišli s velmi tvrdou až záludnou hrou, kterou jim sudí toleroval. Naopak naši hráči se nezdrželi protestů a bylo po hře. Ve 30.min. po tr.kopu vyrovnali domácí na 1 : 1, když tečovaný centr vytěsnil Šaroch na tyč a od té se míč odrazil do sítě. Ve 36.min. jsme už prohrávali. Závar před naší brankou se odrazil k osamocenému útočníkovi u tyče a ten pohodlně skóroval. Přestože to byl s největší pravděpodobností ofsajd, úprk pomezního na půlící čáru nás nenechal na pochybách, že k reklamaci nedojde. Ve 38.min. měl vyrovnání na noze Hrubik, ale jeho tr.kop vytáhl nadvakrát ze šibenice domácí gólman. Bohužel ve 44.min. se nechal vyprovokovat k oplácení Ježek. Chtěl atakovat pronikajícího hráče s míčem, jenže byl držen útočníkem. Ve snaze uniknout z držení blokujícího hráče odstrčil a za všeobecného veselí místních diváků dostal překvapivě žlutou kartu! Po slovech „co to pískáš,ty jabko!“ se  žlutá změnila v červenou a rozhodčí sklidil aplaus jak v Národním divadle. Do druhého poločasu jsme šli se snahou o vyrovnání. Indisponovaného Pleváka nahradil Landvojtovič a byl to on, kdo rozhýbal celé mužstvo. Od začátku druhé půle jsme si vytvořili obrovský tlak. Ve 46.min. Kubova dorážka ze dvou kroků byla zblokována na roh. 47.min. –po rohu Hrubika Mrština z 5 kroků pálí do ležícího brankáře. 49.min.- Galbavý uvolňuje za zády Landvojtoviče a ten jde sám na bránu. Rozhodčí píská nepochopitelně ofsajd! 54.min. po ulici Hrubika jde sám na brankáře Mrština, ale jen ho nastřeluje. V 65.min. po narážečce s Hrubikem se ocitá sám před brankářem Landvojtovič- nedal. V 72.min. po pasu Hrubika Mrština dělá kličku vyběhnuvšímu brankáři, ale ten šanci zmařil. A tak v 76.min. inkasujeme, když Šaroch podcenil centr a míč mu sklouzl za čáru 3 : 1. Dál máme výraznou převahu, ale korigovat výsledek se nám povedlo až v 91.min., když průnik a perfektní přihrávku Mrštiny zužitkoval Landvojtovič na 3 : 2. Utkání jsme prohráli, přestože ve druhém poločase jsme předvedli nejlepší jarní výkon- bohužel bez gólového zakončení.

PS: vetovat rozhodčí v rozehraném jaru už nemůžeme, ale přesto jsme na fotbalový svaz odeslali dopis, aby hlavní rozhodčí Josef Prokeš a druhý asistent Jiří Košťálek pokud možno nebyli nasazováni na naše zápasy(vzhledem k tomu, jak utkání vedli!)