SK Slaný – Sparta  Lužná   4 : 1  (3 : 0)

KUHN           PŘEROVSKÝ         KUBA          ŠINDLER

HRUBIK       TAUŠ       PLEVÁK       ČABLÍK

MRŠTINA                 GALBAVÝ

Střídali:  65.min. KOKEŠ  za Čablíka

72.min. JEŽEK  za Přerovského

Ve druhém mistr.utkání jsme chtěli potvrdit zisk bodů z Kolče a díky velmi dobrému výkonu z prvního poločasu se nám to povedlo. Od začátku zápasu jsme měli převahu, ale k první střele se dostali v 17.min. hosté. V 19.min. měl velkou šanci Plevák, bohužel zbrkle zamířil nad. První branka padla ve 23.minutě. Tauš překvapil soupeře rozehráním rohu na velké vápno, kde se do míče opřel Hrubik a vymetl šibenici – 1 : 0. Dvě minuty nato po pěkné kombinační akci GalbavéhoTaušem mířil Mrština do gólmana. Ve 34.min. vyslal Čablík dlouhým pasem dopředu Hrubika a jeho centr téměř od lajny zapadl přes celou branku za zadní tyč – 2 : 0. Ve 38.min. se předvedl Šaroch, který do té doby neměl příliš práce. Po faulu Přerovského kryl pokutový kop a udržel naše mužstvo v klidu. Zvláště, když ve 44.minutě rozehrál Mrština nejhezčí akci zápasu na nabíhajícího Šindlera. Jeho milimetrový centr na malé vápno pohodlně zasunul  Čablík před brankářem do sítě – 3 : 0.

Druhý poločas už z naší strany nebyl tak herně dobrý jako první. Za zmínku stojí jen 71.min., kdy tr.kop Tauše našel nabíhajícího Přerovského, jehož střelu tečoval do branky Kokeš – 4 : 0. Naopak hosté snížili čtvrt hodiny před koncem po tr.kopu, když nejprve trefili tyč a pak nadvakrát dopravili míč do naší branky – 4 : 1. Na obou stranách bylo několik šancí na změnu skóre, ale bez úspěchu. V našem mužstvu podal velmi dobrý výkon Kuhn a střelecky disponovaný Hrubik.