TJ   SPARTA LUŽNÁ  - SK  SLANÝ  2 :2  (  1 : 1  )

Kuhn    Ježek   Kuba   Šindler

Tauš  Mrština  Čablik   Volf

Švásta   Galbavý

Střídaní :

81 min. Kokeš za Galbavého

85 min.  Plevák za Švástu

Připraveni : Scheiner, Peška, Provazník

Nastoupili jsme opět bez zraněného Hrubika. Již v 5 minutě jsme inkasovali. Po nedorozumění v naší obraně se domácí útočník trefil přesně k tyči 1 : 0. V 8 minutě bylo 1 : 1 . Po pěkné akci s Mrštinou uvolnil Tauš Švástu a ten sám před brankářem nezaváhal. Dál se hrálo spíš ve středu hřiště, až ve 37 minutě se zrodila branková šance. Tauš vyslal Volfa do volního prostoru a ejho centr dal Žvásta za 3 kroků hlavou nad. Ve 41minutě se v pokutovém území uvolnil Galbavý, obránce jej sejmul, ale penalta se nepochopitelně nepískala.

I v nástupu do druhého poločasu jsme zaspali. Ve 48 minutě kopali domácí trestní kop. První střela šla do zdi, druhou vykopl Šaroch nohou bohužel přímo před dobíhajícího útočníka, kterého naše obrana nestačila pokrýt. Ten míč dorazil do branky 2 : 1. V 51 min. mohl vyrovnat Volf, ale po centru Ježka šla jeho bomba těsně mimo. O minutu později bylo vyrovnáno. Trestní kop Tauše tečoval Ježek do tyče a odražený míč poslal z brankové čáry do sítě  2 : 2 . Domácí se snažili jít znovu do vedení, ale v podstatě si žádnou brankovou šanci nevytvořili. V 75 minutě jsme měli velkou šanci strhnou vítězství na svou stranu, ale akci tři proti jednomu zakončil Mrština jen střelou do brankáře. A když se nepovedlo dotáhnout do zakončení brejky střídajícího Kokeše a Pleváka skončil zápas zaslouženou remízou.

Výborný výkon podal kapitán mužstva Ježek.