KUHN           PŘEROVSKÝ         KUBA          ŠINDLER

KOKEŠ         HRUBIK       TAUŠ       PLEVÁK

MRŠTINA                 GALBAVÝ

Střídali: 46.min. ČABLIK  za Kokeše                 Připraven: PEŠKA,PROVAZNÍK

60.min. VOLF  za Mrštinu

60.min. JEŽEK  za Galbavého

Po odložení prvního domácího mistr.utkání se Sokolem Lidice jsme  jeli k dalšímu  mistr. zápasu do Kolče. Přestože domácí potřebují k záchraně každý bod, my jsme přijeli s cílem vyhrát. Už v 6.min. utekl Galbavý a zblízka pálil jen do brankáře. Odražený míč pak poslal Mrština jen do rukou ležícího Plotěného, když měl před sebou celou odkrytou branku. Ve 12.min. zahrál Tauš tr.kop přesně na zadní tyč a Hrubik ze dvou metrů trefil jen nohy gólmana! Dál jsme měli v poli mírnou převahu, ale nemohli jsme se prosadit. Ve 34.min. soupeřův útočník hlavičkoval po tr.kopu těsně vedle. Hned z protiútoku vhazoval Kuhn aut na Mrštinu. Ten prodloužil na nabíhajícího Galbavého, který své sólo bezpečně proměnil ve vedoucí branku  0 : 1.  Ve 38.min. včas vyběhl Šaroch a pokus o šanci v pohodě zmařil. Minutu před poločasem dravě pronikl Galbavý do pok.území, jenže jeho zpětnou přihrávku před poloprázdnou branku nejprve špatně trefil Kuba a potom i Tauš. Byla to škoda, mohli jsme jít do kabin s dvoubrankovým náskokem.

Do druhého poločasu nahradil Kokeše  Čablík a byl to on, kdo v 51.min. vyslal do brejku Galbavého. Ten po sólu téměř z poloviny hřiště zakončil umístěnou střelou k tyči   0 : 2. V 59.min. ideálně uvolnil Tauš Čablíka, ale jeho střela z 5 metrů šla vedle. Naše převaha byla znatelná, bohužel jsme skóre nezvýšili. V 75.min. se prosadili domácí, když z 8 metrů dorazili míč do branky po náhodném útoku. Od této chvíle vrhli všechny síly do útoku. Vyrovnat mohli v 92.minutě. Po centru přes celé malé vápno doráželi dva Kolečtí hráči na zadní tyči ze dvou kroků, ale Šaroch předvedl vynikající zákrok a míč vyrazil. Především jeho a Galbavého zásluhou jsme získali tři body. Velmi dobře zahrál v obraně Ondra Kuba.