SK Slaný  - TJ Slavoj Koleč   2 : 0  (0 : 0)

TAUŠ          JEŽEK            KUBA       ŠINDLER

GALBAVÝ         ČABLÍK      MRŠTINA       VOLF

ŠVÁSTA          KOKEŠ

Stř:                81. min. za Kokeše  Rosenberg

90. min. za Mrštinu  Dudáček

Připraveni : Schneider,  Pešta,  Plevák

První mistrovské utkání na domácí půdě pro zranění vynechali Hrubik a  Provazník. Naše mladé mužstvo ( v základu šest 19-ti  letí borci ) od začátku hrálo velice agresivně a s dobrým napadáním. „Tempo fotbal“ nám vydržel 30 minut, pak se hra do poločasu  vyrovnala ale hrálo se jen ve středu pole. Druhý poločas již byl v naší režií, hosté se snažili o „profesorský fotbal“ se snahou co nejvíce zdržovat hru a uhrát bezbrankovou remízu. Závěr zápasu již hosté psychicky nezvládali , uchylovali se k nečisté hře což vyústilo i vyloučením jednoho ze soupeřů.

Jak šli minuty :

1´ - po průniku Švásty a jeho přesné nahrávce sám před brankářem Čablik dáva vedle

20´- soupeř v jediné šanci poločasu dává Vaňkem vedle

28´- Švásta prokličkoval obranou, bohužel nezakončil, ale dává do ofsajdu Čablikovi

29´- 35´ - nezakončujeme akce i když je obrana překonána, ( Volf 3 x v ofsajdu )

končí naše převaha

41´- hosté z ojedinělé akce nastřeluji tyč

47´- Galbavý uvolňuje Mrštinu, ten jde sám na brankáře dá mu  jesle, míč ale je trochu
            tečován a jde vedle

52´- Mrština zblízka z otočky do brankáře

64´- po autovém vhozu se Švásta nádhernou fintou uvolňuje v soupeřové šestnáctce
         vystřeli prudkou střelu, brankář ji neudrží , vyráží k zadní tyči a Kokeš  doráží 1 : 0

71´- Kokeš vybojoval u postranní čáry zdánlivě ztracený  míč přihrává Volfovi, ten
         posouvá na Čablika a jeho střela k tyči znamená gól na 2 : 0

81´- ČK hráči hostů za udeření Ježka

82´- soupeř Vaňkem zakončuje ojedinělou akci vedle

Psychicky nesmírně  náročné utkání jsme zvládli !!!

Hráče je třeba pochválit za bojovnost a zvýšenou kvalitu celého kolektivu v obranné činnosti.