KUHN          PŘEROVSKÝ       ČABLÍK        PEŠKA

PLEVÁK         HRUBIK       TAUŠ         DUDÁČEK

MRŠTINA                GALBAVÝ

Střídali:  32.min. – KUBA  za Přerovského

46.min. – VOLF  za Dudáčka                 Chyběli: JEŽEK,ŠINDLER,PROVAZNÍK

78.min. – LANDVOJTOVIČ  za  Hrubika                Připr: SCHEINER

Sestava Vraného:                                PRAŽÁK

SOUDEK       ŠVÁCHA      KALIK         KOČINSKÝ

SEDLÁČEK      DAVID      ŠPETA       ŠUBRT

PAZDERA                  URBAN

Střídali: JANDA,BERÁNEK,PLAŠIL        Chyběli: CIMRMAN,BAUER

V posledním mistr. utkání jsme hostili postupující celek Vraného v utkání, kdy šlo jen o prestiž. Zápas začali lépe hosté. Pazdera v 8.min. vystihl zpětnou hlavičku Čablíka a šel sám na Šarocha, který si však s jeho sólem poradil. My jsme měli šanci až při tr.kopu Hrubika ve 27.min., jenže Pražák míč v poslední chvíli vykopl nohou. Ve 35.min. po centru Davida se ocitl v šanci Urban, ale netrefil míč. Ke konci poločasu přišli nejhezčí chvíle zápasu. Ve 42.min. nejprve David napřáhl z 25 metrů a bombou přes celou branku trefil šibenici Šarochovy branky 0 : 1. Hned po rozehrání našel Tauš na velkém vápně Mrštinu, ten si míč nadzvedl a z otočky levačkou poslal míč do šibenice 1 : 1 . Druhý poločas opět začali lépe hosté. Ve 48.min. po rohu hlavičkoval přes branku Soudek. V 53.min. pronikl do pok.území střídající Volf, našel zpětnou přihrávkou Tauše, jenže ten z malého vápna těsně minul branku. V 65.min. kopal David tr.kop, ale Šaroch byl na místě a  míč v pohodě kryl. V 75.min. po pasu Hrubika šel Plevák sám na Pražáka, bohužel nedal. V 78.min. si Šaroch opět poradil s tr. kopem soupeře. Na druhé straně v 80.min. velmi dobře hrající Volf uvolnil Pleváka, ale ten opět v situaci, kdy šel sám na brankáře zklamal a neproměnil. Poslední šanci měl v 88.min. Galbavý, jenže jeho střela se jen otřela o tyčku zkoprnělého Pražáka. A tak utkání skončilo celkem zaslouženou remízou, když hosté byli lepší v první půli, my ve druhé. Gratulujeme soupeři k zaslouženému postupu do 1A.třídy . Jeho hru s největší pravděpodobností uvidíme na podzim na našem stadionu, kde bude mít domácí prostředí, neboť hřiště ve Vraném projde velkou rekonstrukcí.