KUHN          DUDÁČEK              KUBA       ŠINDLER

PLEVÁK       MRŠTINA        HRUBIK           VOLF

GALBAVÝ                ČABLÍK

Stř: 46.min. –  PĚŠKA za Kuhna      Připr: Šaroch

46.min. – LANDVOJTOVIČ  za Čablíka

80.min. HUSÁREK  za Mrštinu

K utkání s posledním celkem tabulky nastoupili hráči bezstarostně a toto podcenění se jim nevyplatilo. V 9.min. po rohu Hrubika Plevák nepochopitelně na zadní tyči nedorazil míč do opuštěné branky. V 19.min. kopali domácí tr.kop z hranice velkého vápna. A zatímco vykázaný Mrština sundaval za lajnou z krku řetízek, rozehrál Šafra na vedle stojícího spoluhráče a ten propálil hradbu těl 1 : 0. Dál jsme se nemohli prosadit, naše přihrávky nacházely soupeře a když se k tomu přidalo minimum pohybu, vyšel z toho z naší strany špatný fotbal. Teprve pět minut před poločasem po tr.kopu Hrubika hlavičkoval osamocený Plevák jen do boční sítě. Ve druhém poločase jsme chtěli zvýšit aktivitu a srovnat skóre, bohužel na hřišti to vypadalo jinak. Kromě rohu, kdy míč  proskákal celým malým vápnem a nikdo ho nebyl schopen dorazit do branky soupeře, jsme si prakticky nevypracovali brankovou šanci a po zásluze prohráli. Proč po třech výborných výkonech  hráči toto utkání odflákli ví asi jen oni!!!