SK Slaný     S.Mšec        4 : 1  (1 : 1)

PEŠKA         JEŽEK             KUBA       ŠINDLER

KUHN         HRUBIK      TAUŠ        PLEVÁK

MRŠTINA          GALBAVÝ

Střídali: 46.min – VOLF za Pešku

74.min. – ČABLIK za zraněného Kuhna

75.min. – KOKEŠ za Galbavého

Připraveni: SCHEINER

V utkání proti poslednímu celku tabulky jsme začali příliš laxně a již ve 3.minutě předvedli hosté, že nebudou odevzdaným soupeřem. Po sérii nepřesností se dostal soupeř do brejku a bezpečně proměnil- 0 : 1. Po tomto gólu jsme si vytvořili velký tlak se snahou o vyrovnání. V 10.min. po rohu střílel Peška nad břevno, ve 12.min. prošel do pok.území ze strany Kuhn a jeho ideální přihrávku poslal Tauš snad ze dvou metrů v pádu nad branku! O minutu později posadil Hrubik míč na hlavu Mrštinovi, ale ten z malého vápna minul. Ve 22.min. tr.kop Hrubika našel opět hlavu Mrštiny, ale i tentokrát míč skončil těsně vedle. Za minutu prošel do vápna Plevák, byl faulován a Tauš s jistotou penaltu proměnil ve vyrovnávající gól- 1 : 1. Ve 34.min. mužstvo podržel Šaroch, když zlikvidoval po chybě obrany sólo hostujícího útočníka. Tři minuty před poločasem měl tutovku na noze Plevák, jenže při zakončení zahrál rukou a o šanci se připravil. S poločasovým hvizdem byl hostům vyloučen hráč za urážku rozhodčího. Tuto přesilovku jsme chtěli ve druhém poločase využít. Pokračovali jsme ve velkém tlaku. Ve 48.min. pálil Tauš k tyči, ale brankář dostal míč na roh. V 54.min. Mrština prostřelil brankáře, míč však skončil na tyči. A tak jsme se dočkali vedoucí branky až v 57.min. Hrubik nastřelil břevno a ze tří dobíhajících hráčů byl nejrychlejší Mrština a hlavou míč dorazil do branky- 2 : 1. V 63.minutě po rohu Tauše přestřelil Plevák branku na zadní tyči snad ze tří kroků. V 74.min. Ježek vyvezl míč, přihrál Volfovi, který uličkou vyzval Tauše ke skórování na  3 : 1. Dvě minuty nato byl vyloučen po druhé žluté Plevák a síly se na hřišti početně vyrovnaly. V 82.minutě korunoval Tauš svůj výborný výkon třetím gólem, když po přihrávce Volfa proměnil sólo z poloviny hřiště- 4 : 1. Poslední šanci měl na noze střídající Kokeš, ale střela i následná dorážka mířila do brankáře. V utkání jsme podali celkem dobrý výkon. Nadprůměrné výkony podali Šaroch,Mrština a především Tauš, který přiběhl z práce těsně před utkáním,vstřelil tři branky a zase běžel do práce, zatímco celý tým šel na večeři!!! Tímto bych chtěl jeho zaměstnavateli, p.Furstovi, poděkovat za uvolnění!!!