SK Slaný – Č.L.Beroun    6 : 1   (3 : 1)

KUHN          JEŽEK        ČABLÍK         LANDVOJTOVIČ

PLEVÁK         HRUBIK       TAUŠ         VOLF

MRŠTINA                GALBAVÝ

Střídali:   20.min. – DUDÁČEK za Ježka

75.min. – PEŠKA za Kuhna

Připr: Šindler,Přerovský,Šaroch

Před zápasem jsme měli velké problémy se složením obrany, které se zvětšili po odstoupení Ježka. Zaskakující hráči však Kubu, Provazníka, Přerovského i Šindlera nahradili a když se k tomu přidala ofenzivní síla tentokrát s výborným zakončením, utkání skončilo naší exhibicí. Už v 5.min. po průniku přes tři hráče uvolnil Plevák Galbavého, ale jeho bomba zblízka těsně minula branku. V 9.min. nám hosté darovali gól. Jejich zpětná přihrávka šla přesně na nohu Mrštiny, který tentokráte nic nevymýšlel a zasunul míč k tyči 1 : 0. V 17.min. jsme si prožili chvilky štěstí i strachu. Nejprve po kombinaci s Plevákem našel Tauš centrem Volfa na zadní tyči a jeho zpětnou přihrávku napálil do sítě Hrubik  2:0. Než však dal rozhodčí pokyn k zahájení hry, sesul se k zemi zničehonic v bezvědomí Ježek. Po chvilce kříšení se probral a před poločasem ho odvezla sanita do nemocnice(po vyšetření byl propuštěn do domácího ošetřování)! Tento moment trochu poznamenal naši hru. Prosadili jsme se až ve 34.minutě. Tauš opět našel dlouhým míčem Volfa, ten přiklepl zpět Galbavému, který se po dlouhé době trefil 3 : 0. Ve 42.min. po souboji s Dudáčkem přifilmoval útočník faul a z penalty bylo sníženo 3 : 1. Pokud se chtěli hosté pokusit o zvrat, tak vítr z plachet jim vzal hned v první minutě druhého poločasu Galbavý. Prošel přes dva hráče a tečovaná střela zapadla přesně za tyčku  4 : 1. Poté se dostali ke slovu hosté. V 51.min. po závaru před naší brankou zachraňoval na brankové čáře ČablíkTaušem, o dvě minuty později nebezpečnou hlavičku zlikvidoval Scheiner. Parádní číslo předvedl v 57.min. Hrubik, když napálil ještě z vlastní poloviny míč a ten přes špatně stojícího brankáře  zapadl pod břevno 5 : 1. V 61.min. vytlačil Scheiner  tr.kop ze šibenice na roh. Poslední branku zápasu obstarala výborně hrající dvojice  Galbavý- Volf. První bleskovým brejkem a centrem a druhý přesným zakončením - 6 : 1. Další šance Mrštiny a Tauše byly nevyužity. Mužstvo odehrálo výborné utkání s množstvím pěkných akcí. Hosté naopak nehráli tak špatně a výsledek je pro ně krutý.