KUHN             JEŽEK            KUBA       ŠINDLER

GALBAVÝ         HRUBIK       MRŠTINA       VOLF

ŠVÁSTA           ČABLÍK

Stř: 46.min. zraněného Volfa TAUŠ                               Připr: ŠAROCH,PEŠKA

70.min. Čablíka PLEVÁK

80.min zraněného Kuhna DUDÁČEK

K prvnímu mistr.utkání jsme jeli téměř se všemi hráči,kteří jsou v kádru(chyběl pouze nemocný Kokeš a Provazník). Obavy,jak si mladé mužstvo poradí se zkušenými hráči soupeře,se bohužel potvrdily i když až ve druhém poločase. A to měrou vrchovatou! Utkání začali lépe domácí a v 7.min. po dlouhém autu a dvojnásobné dorážce to bylo 1 : 0. Naši snahu o vyrovnání korunoval o 5 minut později ČABLÍK  a ranou z 25 metrů vyrovnal na 1 : 1. Hra v poli byla vyrovnaná i když standardní situace domácích díky vysokým hráčům byly velmi nebezpečné. Ve 35.min. zbytečně fauloval Čablík hráče,který již odehrál míč,jenže penaltu domácí dali do tyče. Ke konci poločasu nejprve Čablík nepřihrál v situaci dva na jednoho volnému Švástovi před branku. Ve 44.min. uvolnil Čablík Volfa,jenže ten tak dlouho čekal se střelou,až mu ji vracející se obránce srazil na roh. O poločase nic nenasvědčovalo tomu, co nás čeká. Jenže do druhého poločasu nastoupilo spící mužstvo. Hned v 1.min. jen všichni přihlíželi,jak tr.kop od postraní čáry doskákal až za zadní tyčku 2 : 1 ! Vrhli jsme všechny síly do útoku,jenže přes výborného Topku jsme se nemohli prosadit. V 62.min. začala hororová pětiminutovka při které jsme obdrželi 4 branky. Za stavu 3 : 1 se mužstvo v podstatě položilo a nebylo schopno vzdorovat. Zato domácím vycházelo a do čeho kopli, to skončilo v naší brance !  Teprve za stavu 7 : 1 se dostali do šancí Plevák a Tauš ,ale ani oni v samostatných nájezdech na gólmana neuspěli. A tak opět v posledních minutách přišli ke slovu domácí a dvěma góly stanovili konečný potupný výsledek. Souboj zkušených versus mladí skončil jednoznačně!