Jesenice  -   SK Slaný    4 : 2  (0 : 1)

KUHN                  KALIK                KOZELKA            ČABLÍK

SOMOL             MAJTANÍK                ŠPETA               NOVÁK

LORENC                    PLEVÁK

Střídali: 65.min HRUBIK   Somola

67.min. KOVAŘÍK  Pleváka

78.min. ŠVÁSTA  Špetu

Připraven ŠAROCH a PROVAZNÍK

Po výborném výkonu proti V.Dobré jsme odehráli vlažně první poločas a ve druhém poločase předvedlo téměř celé mužstvo katastrofální výkon!!! Po zásluze jsme odešli poraženi od slabšího soupeře. Když v 7.min. po rohu trefil Novák v šanci na malém vápně uhýbajícího obránce,nic nenasvědčovalo tomu,že z utkání odejdeme poraženi. V 9.min. musel Scheiner nebezpečnou střelu útočníka vytlačit na roh. Ve 13.min. oblouček přes našeho brankáře vyhlavičkovával na brankové čáře Novák. Novák se prosadil i po našem rohu v 15.min.,ale míč z jeho hlavy prošel těsně kolem šibenice. V 16.min. po zmatcích v naší obraně nedali tutovku domácí a byli za to potrestáni. Trestný kop po faulu na Lorence zahrál Novák na zadní tyč a úplně volný MAJTANÍK  dal v pohodě na 0 : 1 . Ve 34.min. pustil pomezní ofsajd a Scheiner předvedl výborný zákrok a byl z toho jen roh. Ve 44.min. jsme měli tutovku na pojištění vedení. Majtaník zpětnou přihrávkou našel Špetu,ale jeho bomba z 10 metrů trefila na brankové čáře ležícího golmana! Ve 48.min. špatnou rozehrávku Kuhna domácí ještě nevyužili a střela šla mimo. V 59.min. trefil Somol u postranní čáry odkopem záložníka domácích do hlavy,odražený míč odkopával Kuhn opět jen do protihráče, který se dostal do brejku. Situaci bohužel vyřešil Kuhn zbytečným faulem v pok.území. Penaltu Scheiner vystihl,ale míč přesto skončil v brance 1 : 1. Domácí byli v této chvíli na koni a o 4 minuty se ujali vedení. Špetovi se nepovedli jesličky, Kuhn nechal odcentrovat hráče a na zadní tyči osamocený útočník hlavičkoval do sítě 1 : 2. V 65.min. Špeta svou chybu napravil,když po přistrčení Majtaníka prostřelil brankáře a vyrovnal na 2 : 2 . Bohužel v 77.min. chtěl Špeta opět zahrát na jesličky, ale dopadlo to jako v před druhou brankou. Ztráta míče ,sklepnutý centr na útočníka a střela k tyči znamenala vedení domácích  3 : 2. V 85.min. po brejku do naší otevřené obrany to bylo 4 : 2. Poslední šanci měl v 90.min. po centru Švásty Kovařík,ale trefil na brankové čáře stojícího obránce. Mužstvo podalo především ve druhém poločase nepochopitelně nezodpovědný výkon. Přes obdržené branky obstál výkonem Scheiner a Kalik s Majtaníkem.