KUHN                  KALIK                KOZELKA            ČABLÍK

HRUBIK            MAJTANÍK               ŠPETA              SOMOL

LORENC                    PLEVÁK

Střídali: 60.min ŠVÁSTA Hrubika

68.min. URBAN  Lorence

75.min. PROVAZNÍK  Kuhna

Připraven : SCHEINER  a KOVAŘÍK

Proti prvnímu mužstvu tabulky jsme předvedli výborný výkon a po zásluze si připsali tři body! V utkání poprvé nastoupil Honza Somol a po velmi dobrém výkonu se zapsal i mezi střelce. Zápas se pro nás začal vyvíjet velmi dobře. Už v 11.min. poslal Špeta do uličky míč Plevákovi a ten z úhlu překvapil Zlatu 1 : 0. V 15.min. dostal Plevák ideální přihrávku do běhu od Majtaníka,ale při obcházení vyběhnuvšího golmana před pok.územím podklouzl a bylo po tutovce. Ve 27.min. po kombinaci Pleváka s Hrubikem zakončoval Lorenc akrobaticky ve vzduchu patičkou,ale minul branku. Ve 29.min. po prohraném souboji Rolný nevybíravě fauloval zezadu Kuhna a byl vyloučen. Od této chvíle bylo utkání prakticky rozhodnuto. Zvláště, když ve 31.min. rozehrál Hrubik nakrátku roh s Lorencem a nabil na vápno Špetovi. Jeho bomba vymetla šibenici a bylo 2 : 0. Ve 37.min. měl na noze definitivu Majtaník,ale po zpětné přihrávce Špety trefil technicky jen střed branky. Ve 40.min. se proháčkoval Lorenc v pok.území přes dva hráče,ale rozhodčí jeho pád posoudil jako simulování a tak dostal žlutou kartu.Minutu před poločasem  posadil Hrubik roh na hlavu Kozelky,ale míč jen lízl o tyč.Do druhého poločasu jsme šli se snahou neinkasovat a pokud možno výhru pojistit dalším golem. To mohl v 50.min. po pasu Hrubika Plevák,ale po brejku minul. V 55.min. musel zasahovat Šaroch,když tečovaná střela se přes něj snášela do branky. V 58.min. si na půlící čáře zažongloval Lorenc,poslal do brejku Špetu a jeho ideální přihrávku poslal do sítě svým premiérovým golem v našem dresu Somol  3 : 0. V 65.min. vsítil po přihrávce Lorence  Plevák svůj druhý gol 4 : 0. V dalších minutách jsme měli ještě několik výborných šancí na vstřelení branky,ale trefili se až 5 minut před koncem hosté a snížili tak na konečných 4 : 1. V utkání jsme podali jako celek vynikající výkon,kterým jsme soupeře zaskočili.