S.Tuchoměřice - SK Slaný    0 : 2  (0 : 0)

KUHN                  KALIK                KOZELKA            ČABLÍK

HRUBIK            MAJTANÍK               NOVÁK               ŠVÁSTA

LORENC                    PLEVÁK

Střídali: 62.min. ŠPETA   Hrubika

76.min. GALBAVÝ     Lorence

Připraven  :  SCHEINER  a  PROVAZNÍK

Za dohledu zraněného kapitána Ježka mužstvo zabojovalo a přivezlo tři body.

Tuchoměřice  se stoperem Jeslínkem (dříve Slavia) chtěli utkání rozhodnout již v prvních minutách, ale po pasu Nováka se dostal do první tutovky Švásta ve 13. minutě. Jeho střela prosvištěla nad břevnem. V 19.min. se probil přes obránce Plevák (vrátil se z hostování v Neratovicích) a přihrál Lorencovi.  Umístěnou střelu obránce vytěsnil tečí těsně vedle tyče do rohu.  Ve 27.min. zahrávali domácí 4 rohy za sebou a Šaroch se měl v brance co ohánět.  Ve 30.min.  prodloužil Novák aut Lorence , ale dobíhající Švásta s Majtaníkem si na zadní tyči dávali přednost, kdo míč dorazí do prázdné branky až skončil v autu. Posledních 10 minut prvního poločasu patřilo domácím.  Ve 37.min. po centru mířil kanonýr Zavadil přes, ve 41.min. umístěnou střelu k tyči vytáhl bravurním zákrokem Šaroch na roh a ve 44.min. poslední šanci domácí trestuhodně zahodili. Ve 45.min. jsme kopali roh a odražený míč napálil Majtaník z 8 metrů přes. Hned v první minutě druhého poločasu po uličce Lorence se dostal do šance Švásta, ale nepovedlo se mu to, co vyšlo v minulém zápase doma.  Dloubnutý míč se od hrudi padajícího golmana odrazil do rohu.  Oboustranně opatrný fotbal skončil v 58.min.  Po faulu na Lorence nakroutil Hrubik tr.kop na Lorencovu hlavu a vedli jsme 0 : 1.  Po golu se stoper Jeslínek posunul do zálohy a jeho přesné přihrávky znamenaly velké nebezpečí. V 65.min. mohlo být vyrovnáno. Ve zmatku v našem malém vápně přihrál ležící útočník spoluhráči rukou,takže dorážka do branky přišla již po odpískání a neplatila! V 70. a 75.min. čaroval na brankové čáře Šaroch,když s jistotou likvidoval střely soupeře. V 77.min. po rohu bez snahy o zasáhnutí míče  si Jeslínek vyšlápl na Šarocha a velmi nevybíravě ho fauloval v malém vápně. Chvíli se nehrálo, ale po ošetření pokračoval Šaroch ve hře. V těchto chvílích domácí riskovali, ale naše protiútoky jsme nedotáhli ke kýženému druhému golu. V 81.min.  si Švásta patičkou prohodil míč mezi obránci na hranici velkého vápna a v pozici sám proti brankáři trefil tyč.  Míč se odrazil před dobíhajícího Nováka, ale ten z pár metrů trefil jen boční tyč! Tlak domácích pokračoval až do posledních minut.  Teprve v 93.min. přišlo uklidnění.  Plevák utekl obránci, a přestože byl faulován stačil přihrát Švástovi před prázdnou branku – 0 : 2.  Vítězství jsme si určitě zasloužili, jen průběh utkání jsme si neproměnováním šancí  zbytečně zdramatizovali. Vynikající výkon předvedl především Šaroch.