SK Slaný  - S.Řevnice        2 : 2  (0 : 0)

KUHN                JEŽEK                   KALIK                KOZELKA

HRUBIK               ČABLÍK             NOVÁK            ŠVÁSTA         MAJTANÍK

KOVAŘÍK

Připraven SCHEINER,ŠMEHLÍK,PROVAZNÍK

Se snahou konečně získat tři body jsme nastoupili do utkání,ale opět rozhodlo,že na vstřelení branky potřebujeme mnoho šancí. Už v 1.min. pálil Kovařík vedle branky. Po celý první poločas jsme měli převahu,jenže hosté s vynikajícími útočníky hrozili rychlými brejky. V 9.min. musel zasahovat Šaroch. V 15.min. po dlouhém autu a prodloužení Novákem přišel na malém vápně o krok později Hrubik a bylo po šanci. Ve 25.min. po brejku opět musel zasahovat v poslední chvíli Šaroch. Ve 28.min. vybojoval Kovařík míč pro Hrubika a jeho oblouček na zadní tyč vyškrábl brankář na roh. Hned z protiútoku likvidoval nebezpečnou hlavičku po centru Šaroch. Ve 34.min. si Majtaník obhazoval v pok. území vzduchem obránce. Ten  míč plácl evidentně rukou,ale rozhodčí nic. A tak největší šanci měli hosté v poslední minutě, když bleskový útok a následnou střelu vytáhl Šaroch na břevno. Do druhého poločasu jakoby v našich dresech přišlo jiné mužstvo. Hned od počátku jsme si vytvořili velký tlak a začali přicházet šance. V první minutě pálil Kovařík ze 20 metrů pod břevno, ale brankář míč dostal na roh. Po rohu šla střela  Kozelky nad. V 52.min střílel Hrubik z otočky přes celou branku a míč se otřel o tyč.O minutu později měl 100% tutovku Čablík,ale sám proti brankáři dal bombou vedle. V 55.min střílel Švásta,ale střela těsně minula šibenici. V 58.min. jsme se konečně dočkali. Švásta prošel do pok.území přes tři hráče,přihrál Čablíkovi a jeho přihrávku propálil do sítě  HRUBIK  1 : 0 . Po této brance  náš tlak povolil a byli jsme za to potrestání. Dvouminutový výpadek mezi 63-65.minutou znamenal otočení výsledku.Nejdříve se dostal do brejku soupeřův útočník REK,kdy přešel a nechal za sebou 4 naše hráče  a umístěnou střelou nedal Šarochovi šanci 1 : 1. Na  1 : 2 dali hosté za dvě minuty,když nepřesný odkop Šarocha vrátil hlavou obránce z půli hřiště přesně na nohu útočníka. Než naši obránci stačili zareagovat poslal útočník míč špičkou kopačky podle Šarocha. Po této sprše jsme vrhli všechny síly do útoku a opět se začali rodit šance. V 70.min. na tr.kop Nováka naskočil Ježek a nikým neatakován hlavičkoval z malého vápna těsně vedle. V 72.min. po rohu Hrubika prudce hlavičkoval Majtaník,jenže brankář míč nadvakrát zlikvidoval na brankové čáře. Ve 36.min po průniku Kuhna šel sám na branku Švásta,ale jeho střela z úhlu minula branku,když míč stačil ještě na zadní tyči tečovat Majtaník. V 85.min. bylo konečně vyrovnáno. Po rohu přihrál  Hrubik Čablíkovi,ten míč vrátil na penaltu a JEŽEK dal míč k tyči 2 : 2. Poslední šanci jsme měli v 88.min. Brankář podběhl rohový kop, jenže míč se na malém vápně odrazil od nohy Švásty do náruče ležícího golmana. Poslední minuty se odehráli kolem pok.území hostů,ale branka již nepadla.Znova jsme se připravili o vítězství sami.

R.Tauš

Utkání se hrálo zároven jako pohárové.Slabou náplastí na ztracené dva body je postup na penalty 3: 2. Dali: ŠAROCH,KOVAŘÍK,JEŽEK – nedal ČABLÍK.