Č.L.Beroun  -  SK Slaný    2 : 0  (2 : 0)

KUHN                KALIK                KOZELKA            JEŽEK

JANDA           MAJTANÍK           SOMOL            MELEN

LORENC                   PLEVÁK

Střídali: 30.min KOVAŘÍK  za Melena

30.min. ČABLÍK  za Jandu

Připraven SCHEINER,PROVAZNÍK

V posledním utkání podzimu jsme měli za povinnost bodovat na hřišti posledního mužstva tabulky. K utkání jsme jeli bez Špety a Švásty (sálová reprezentace) a na poslední chvíli i bez Nováka. Domácí však na nás vyrukovali s obrovským nasazením a tvrdou hrou, proti které jsme svým vlažným přístupem především v prvním poločase nemohli uspět. A když jsme k tomu přidali totální nemohoucnost vstřelit gól ani z nejvyloženějších šancí, muselo utkání skončit tak jak skončilo. Už ve 4.min. pronikl do šance  Kalik ,ale jeho střela z 10 metrů minula branku. Hned z protiútoku se důrazem prosadil útočník domácích  ve dvou soubojích s naší obranou a nedal Šarochovi  šanci 1 : 0 . Ve 13.min. Plevákův gól pro ofsajd neplatil.. V 16.min. unikl Plevák,  ale svůj souboj s brankářem prohrál a trefil jen jeho nohu. Rušno bylo také před naší brankou. Ve 21.min. kryl Šaroch penaltu za faul Ježka. Další tutovku domácích vyřešil Šaroch . Průnik Pleváka ve 30.min. skončil na nohou brankáře. Ve 40.min. po střele z velkého vápna to bylo již  2 : 0 . Ve druhém poločase jsme vrhli všechny síly do útoku. V 52.min. po uličce Kalika šel sám na brankáře Kuhn - trefil jen tyč. Domácí bránili výsledek i za cenu velmi tvrdých zákroků a tak v 67.min. jim byl po druhé žluté vyloučen hráč. V 70.min. bombu Lorence z tr.kopu vytáhl brankář se štěstím na roh. V 76.min. v brejku Lorenc, ale sám proti brankáři trefil jen jeho rameno. V 80.min. po zpětné přihrávce pálil Kozelka z 10 metrů vedle. Další šance Lorence a Kovaříka neskončili gólem a tak na konci utkání svítila na našem kontě nula. Vzhledem k vyrovnanosti soutěže jsme si do jarních odvet velmi zkomplikovali situaci.