KUHN                KALIK                KOZELKA            JEŽEK

KOVAŘÍK            MAJTANÍK           SOMOL            NOVÁK

ČABLÍK                    PLEVÁK

Střídali: 46.min JANDA za Kovaříka

76.min VOLF  za Ježka

Připraven  : SCHEINER, LANDVOJTOVIČ

V utkání se soupeřem,který měl v tabulce o tři body méně než my,jsme měli potvrdit vítězství a velmi dobrý výkon z Knína. Bohužel vlastní vinou a především laxním přístupem k utkání většiny hráčů jsme se připravili o body. Soupeř nás od prvních minut předčil pohybem,zatímco našim hráčům se běhat nechtělo. Zákonitě musel přijít trest. Ve 25.minutě se hosté ujali zaslouženě vedení  0  : 1 . Vyrovnat mohl ve 35.min. Čablík,ale jeho tečovaný centr proletěl těsně kolem břevna. Uhodilo opět před naší brankou. Ve 38.min. po brejku vyzpovídal naše obránce v pok.území útočník hostí a bylo 0 : 2. Snahu o vyrovnání ve druhém poločase utnul v 56.min. hrubkou Kuhn. Jeho přihrávku Šarochovi vystihl soupeř a po kličkách byl v pok. území faulován. Nařízenou penaltu hosté bezpečně proměnili 0 : 3 . V 61.min. po faulu na Pleváka se kopala penalta na druhé straně. Po neúspěšných střelcích Melenovi a Kozelkovi z minulých utkání se k míči postavil brankář Šaroch a snížil na  1 : 3. K dalšímu vstřelenému golu jsme se však nedostali. Platonická převaha bez šancí byla k ničemu. A tak jedinou šanci 7 minut před koncem měl Majtaník. Jeho oblouček však ztečoval obránce těsně kolem tyče a byl z toho jen roh. Hráči si opět ověřili,že bez nasazení a bojovnosti se hrát nedá.