Nový Knín  -   SK Slaný    1 : 2  (0 : 1)

ČABLÍK                 KALIK                KOZELKA           KOVAŘÍK

HRUBIK                SOMOL             MAJTANÍK           MELEN

ŠVÁSTA                   PLEVÁK

Střídali: 15.min  NOVÁK  Kalika

58.min  JEŽEK  Hrubika

82.min. JANDA  Melena

Připraven :  SCHEINER a PROVAZNÍK

Z Nového Knína jsme chtěli přivést body,které jsme ztratili doma s Příbramí a po dobrém výkonu se to podařilo. Potěšil návrat do sestavy Melena a v průběhu zápasu i kapitána Ježka. Utkání začalo náporem domácích, ale v 8.min. se dostal do brejku Švásta. Jeho střela však šla jen do boční sítě. V 15.min. musel pro zranění odstoupit Kalik a nahradil ho Novák. V 18.min. se postavil k tr.kopu z 18 metrů Kozelka a tečovanou střelou dal na 0 : 1 . Hned minutu nato nechal v šanci hlavičkovat útočníka Čablík,ale míč šel mimo. Z protiútoku centroval Švásta, Plevák hlavičkoval do brankáře a odražený míč hlavičkoval Melen opět jen do brankáře a byl z toho roh. Ve 28.min. jsme měli velkou šanci na zvýšení náskoku. Penaltu za ruku však poslal Melen jen do břevna ! Ve 35.min. zlikvidoval prudkou střelu Šaroch. Ve 37.min. po přihrávce Melena v šanci Švásta. Střelu i následnou dorážku mu však brankář zmařil. Začátek druhého poločasu patřil nám. Hned v první minutě se dostal do pok.území Švásta. Jeho střelu však golman jen reflexivně vyrazil na roh. V 55.min. jsme předvedli pěknou rychlou akci. Po ose  Kozelka - Majtaník - Hrubik posledně jmenovaný dal před branku Plevákovi a bylo 0 : 2. Domácí se dál snažili o vyrovnání,ale příliš nebezpeční nebyli. V 65.min. Somol pěknou střelou minul šibenici o centimetry. V 66.min. po rohu měli domácí jedinou velkou šanci. Hlavičku však perfektním zákrokem dostal Šaroch konečky prstů na roh ! V 78.min. zaútočil po lajně Ježek. Jeho přihrávka našla v pok.území osamoceného Švástu,ale ten svůj souboj s brankářem v tutovce opět prohrál a byl z toho jen roh. Z rohu hlavičkoval Švásta,ale gol mu nebyl souzen. Na brankové čáře míč gólman ztlumil. V 86.min. se domácí dočkali snížení. Tr.kop proletěl těsně nad zdí a zapadl pod břevno Šarochovy branky 1 : 2 . V 89.min. měl definitivu na svých kopačkách Švásta. Důsledným atakováním obral o míč obránce, ale z úhlu dal jen těsně vedle. Byla to škoda, protože na malém vápně stáli dva naši hráči osamoceni před prázdnou brankou. Nastavovalo se dlouhých 5 minut,ale kromě dvou tr.kopů ze stran si domácí nic nevytvořili. Tři body za výhru jsme si zasloužili a potěšil celkem dobrý výkon mužstva.