ŠPETA                 KALIK                KOZELKA            ČABLÍK

HRUBIK            MAJTANÍK           SOMOL             ŠVÁSTA

KOVAŘÍK                    PLEVÁK

Střídali: 46.min LORENC za Čablíka

68.min. URBAN  za Hrubika

Připraven SCHEINER,    JANDA  a  PROVAZNÍK

Hosté přijeli v sestavě s Janem Bergerem(49 let),který byl jejich ústřední postavou. Utkání jsme zahájili náporem a už ve 2.min. po ideální uličce Somola šel sám na brankáře Plevák. Ten jeho střelu vykopl špičkou kopačky do rohu. Tím začala naše střelecká nemohoucnost. V 8.min. zasahoval Šaroch po teči zblízka a dostal míč na roh. Ve 26.min. se proháčkoval Somol obranou,ale zakončil střelou nad. Ve 29.min. se dostal do obrovské šance Kovařík,ale než stačil vystřelit nebo přihrát úplně volnému Hrubikovi před prázdnou bránu,dojel ho obránce skluzem a střelu zrazil na roh. Ve 32.min. dostal hostující útočník přihrávku na naše malé vápno,a přestože byl mezi našimi čtyřmi obránci,s míčem se otočil a pohotově zavěsil  0 : 1 . Hned z rozehrávky se dostal do brejku Plevák,obhodil si brankáře,který ho srazil,ale k údivu všech dostal Plevák žlutou kartu za simulování penalty! O minutu později to byl opět agilní Plevák v brejku,ale sám proti brankáři neuspěl a byl z toho jen roh! Ve 41.min. byl vyloučen po druhé žluté kartě za ostrý faul na Čablíka stoper hostů. V poslední minutě kopal Kozelka tr.kop z 22 metrů. Mířil přesně do šibenice,ale vynikající golman dostal zázračně míč na roh. Do druhého poločasu nastoupil místo Čablíka třetí útočník Lorenc a vytvořili jsme si velký tlak. V těchto chvílích hrál prim v řadách hostů Berger,který svým klidem,čtením hry a rozvahou držel celou obranu. Když k tomu přidal i výbornou rozehrávku dlouhých míčů na nabíhající útočníky,měli jsme co dělat s pokrytím jejich rychlých brejků.Do šance se však prakticky nedostali. V 63.min. jsme měli obrovskou šanci vyrovnat. Brejk Lorence zlikvidoval soupeř jen za pomoci faulu. Jenže penaltu zahrál Kozelka špatně a brankář mu jí vykopl. Náš tlak pokračoval a minutu na to zahrál obrance před zraky rozhodčího ve vápně rukou,ale ten ač byl od místa maximálně 5 metrů,si druhou penaltu písknout netroufl. Při dalším útoku však dal Plevákovi druhou žlutou za řeči a ten musel ven. Do hry šel další útočník Urban a tlak pokračoval. V 87.min. jsme měli poslední šanci. Lorenc utekl obraně,a šel sám na brankáře. Jeho obhození však skončilo vedle tyčky. V 92.min. byl vyloučen po druhé žluté kartě Somol. A tak jsme prohráli utkání 0 : 1,ve kterém jsme měli výhodu penalty a pětkrát jsme šli sami na brankáře!!! To hovoří za všechny komentáře!!!